هتل های وان طرف قرارداد با آژانس فرنود گشت کدامند؟ شما عزیزان می توانید با مطالعه و بررسی هتل های طرف قرارداد با مجموعه فرنود گشت از تجربه یک سفر خوب و لذت بخش بهره مند شوید. تیم فرنود گشت بر این باور است که محل اسکان خوب و مناسب یکی از اصول اولیه و اساسی برای مسافرت رفتن و انتخاب تور می باشد. 

بنابراین تیم فرنود در تلاش است تا مناسب ترین هتل ها را برای شما که لایق بهترین ها هستید را فراهم کند. شما می توانید با کلیک بر روی اسم هتل های وان طرف قرارداد فرنود، نسبت به موقعیت، امکانات و کیفیت هتل ها کسب اطلاع کنید. 

هتل رسمینا

یکی دیگر از هتل های طرف قرارداد با فرنود گشت، هتل رسمینا است. هتل رسمینا در وان، کمتر از ۱ کیلومتر از موزه وان، دارای اقامتگاهی با سالن استراحت مشترک، پارکینگ خصوصی رایگان و تراس است. این ملک ۱.۸ کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس وان، ۳.۱ کیلومتر تا استادیوم شهر آتاتورک و ۵.۳ کیلومتر تا خانه های قدیمی وان فاصله دارد. این هتل خدمات اتاق، پذیرش ۲۴ ساعته و صرافی را برای مهمانان ارائه می دهد.

همه اتاق ها دارای تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت با کانال های مختلف تلویزیون های کشور های مختلف، یخچال، دستگاه قهوه ساز، حمام و میز هستند. اتاق‌ها دارای صندوق امانات و وای‌فای رایگان هستند، در حالی که اتاق‌های انتخابی دارای بالکن هستند.

مهمانان هتل می توانند از صبحانه حلال لذت ببرند. قلعه وان در ۵.۶ کیلومتری هتل رسمینا و دانشگاه یوزونجو ییل در ۱۳ کیلومتری هتل قرار دارد. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه Van Ferit Melen است که در ۶ کیلومتری اقامتگاه قرار دارد.

موقعیت مکانی هتل رسمینا
پیمایش به بالا
×