هتل های کاپادوکیا طرف قرارداد با آژانس فرنود گشت کدامند؟ شما عزیزان می توانید با مطالعه و بررسی هتل های طرف قرارداد با مجموعه فرنود گشت از تجربه یک سفر خوب و لذت بخش بهره مند شوید. تیم فرنود گشت بر این باور است که محل اسکان خوب و مناسب یکی از اصول اولیه و اساسی برای مسافرت رفتن و انتخاب تور می باشد. 

بنابراین تیم فرنود در تلاش است تا مناسب ترین هتل ها را برای شما که لایق بهترین ها هستید را فراهم کند. شما می توانید با کلیک بر روی اسم هتل های کاپادوکیا طرف قرارداد فرنود، نسبت به موقعیت، امکانات و کیفیت هتل ها کسب اطلاع کنید. 

هتل کاپادوکیا

یکی دیگر از هتل های طرف قرارداد با فرنود گشت، هتل کاپادوکیا می باشد. این هتل در مرکز شهر تاریخی آوانوس و در کنار رودخانه کیزیلیرماک واقع شده است. دارای استخرهای سرپوشیده و روباز، ماساژ درمانی و وای فای رایگان است. همه اتاق های مهمان دارای تلویزیون صفحه تخت هستند. هر اتاق دارای قسمت نشیمن و تهویه مطبوع است. اتاق های بزرگ با طرح های رنگی گرم و مبلمان مدرن تزئین شده اند.

کارکنان میز پذیرش ۲۴ ساعته می توانند به سازماندهی سفرهای محلی کمک کنند. پس از یک روز گشت و گذار، مهمانان می توانند در سونا یا حمام آبگرم Suhan Cappadocia Hotel & Spa استراحت کنند.

رستوران بزرگ هتل دارای غذاهای ترکی و بین المللی است. مهمانان همچنین می توانند از نوشیدنی های کنار شومینه در بار لابی لذت ببرند

موقعیت مکانی هتل کاپادوکیا
اسکرول به بالا
×