هتل های باتومی طرف قرارداد با آژانس فرنود گشت کدامند؟ شما عزیزان می توانید با مطالعه و بررسی هتل های طرف قرارداد با مجموعه فرنود گشت از تجربه یک سفر خوب و لذت بخش بهره مند شوید. تیم فرنود گشت بر این باور است که محل اسکان خوب و مناسب یکی از اصول اولیه و اساسی برای مسافرت رفتن و انتخاب تور می باشد. 

بنابراین تیم فرنود در تلاش است تا مناسب ترین هتل ها را برای شما که لایق بهترین ها هستید را فراهم کند. شما می توانید با کلیک بر روی اسم هتل های باتومی طرف قرارداد فرنود، نسبت به موقعیت، امکانات و کیفیت هتل ها کسب اطلاع کنید. 

هتل آکوا باتومی

هتل و آپارتمان آکوا باتومی در باتومی، ۵ دقیقه پیاده تا ساحل باتومی، دارای امکاناتی با تراس، رستوران و بار است. این هتل ۴ ستاره دارای یک منطقه ساحلی خصوصی است. این هتل دارای پذیرش ۲۴ ساعته، سرویس اتاق و وای فای رایگان است.

اتاق های هتل با حمام اختصاصی مجهز به سشوار، تلویزیون صفحه تخت و تهویه مطبوع دارند و برخی اتاق ها دارای بالکن هستند. تمام اتاق های مهمان یک میز و یک چای خوری برقی برای مهمانان فراهم می کنند. بنای یادبود علی و نینو تا هتل و آپارتمان آکوا باتومی در فاصله ۷ کیلومتری و ایستگاه قطار باتومی ۹.۳۰ کیلومتری از هتل قرار دارد. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه بین المللی باتومی است که ۱ کیلومتر از محل اقامت فاصله دارد

موقعیت مکانی هتل آکوا باتومی
پیمایش به بالا
×