هتل های ترابزون طرف قرارداد با آژانس فرنود گشت کدامند؟ شما عزیزان می توانید با مطالعه و بررسی هتل های طرف قرارداد با مجموعه فرنود گشت از تجربه یک سفر خوب و لذت بخش بهره مند شوید. تیم فرنود گشت بر این باور است که محل اسکان خوب و مناسب یکی از اصول اولیه و اساسی برای مسافرت رفتن و انتخاب تور می باشد. 

بنابراین تیم فرنود در تلاش است تا مناسب ترین هتل ها را برای شما که لایق بهترین ها هستید را فراهم کند. شما می توانید با کلیک بر روی اسم هتل های ترابزون طرف قرارداد فرنود، نسبت به موقعیت، امکانات و کیفیت هتل ها کسب اطلاع کنید. 

هتل کورو ترابزون

هتل کورو واقع در ترابزون، ۱۰ کیلومتر از غرفه آتاتورک، اقامتگاهی با باغ، پارکینگ خصوصی رایگان و رستوران ارائه می دهد. این ملک در ۴۵ کیلومتری صومعه سوملا، ۸.۵ کیلومتری موزه ایاصوفیه ترابزون و ۱۲ کیلومتری استادیوم Senol Gunes قرار دارد. این اقامتگاه دارای پذیرش ۲۴ ساعته، سرویس اتاق و وای فای رایگان است.

در هتل، هر اتاق دارای بالکن است. در کورو هتل ( KTÜ Koru Otel)  هر اتاق مجهز به تهویه مطبوع و تلویزیون صفحه تخت است. مهمانان این اقامتگاه می توانند از صبحانه حلال لذت ببرند.

دانشگاه فنی کارادنیز کمتر از ۱ کیلومتر با KTÜ Koru Otel فاصله دارد، در حالی که صومعه Kaymakli 4.8 کیلومتر فاصله دارد. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه ترابزون است که ۳ کیلومتر با هتل فاصله دارد

موقعیت مکانی هتل کورو ترابزون
پیمایش به بالا
×